czwartek, 14 marca 2013

14 Marca

Dziś dzień na który był wyznaczony termin porodu Hostki. I co? I nic. Czekam cały dzień i nic, najlepsze jest to, że teraz Hostka siedzi  i czeka na Hosta(dochodzi 22 ) bo chcą sobie jeszcze gdzieś wyjść :) No tak, potem już nie będzie okazji :P

W niedzielę był obchodzony tutaj Dzień Matki. Udało mi się zrobić z dziewczynami małą niespodziankę dla Hostki. Nie powiem, szczęście mi sprzyjało bo w piątek N gdzieś wyszła więc zrobiłyśmy laurki :)

Od LM


Od Rose

  


W sobotę było jeszcze lepiej. N powiedziała, że jedzie do fryzjera a nie było jej cały dzień. Zrobiłyśmy więc....We wtorek dostałam super wiadomość, że mój lot jest odwołany :] Może nie było by w tym nic piekielnego gdyby nie to, że tydzień wcześniej rozmawiałam z Panem konsultantem, który zapewniał mnie, że z moim lotem jest ok, że nie mam o co się martwić i w ogóle to śpij spokojnie kobieto. Tylko, że tydzień temu to już pewnie wiedzieli o odwołanych lotach bo po pierwsze w wyszukiwarce nie było już lotów na ten termin , po drugie to gdy włączyło się stronę w języku angielskim była informacja o odwołanych lotach gdy w polskim....czary mary, informacji nie ma :) No nic, fajnie sobie klientów traktują, widać mają ich za nic. Najlepsze jest to, że na zwrot pieniędzy trzeba czekać od 7 do 14 dni, no tak,  mamy czas to sobie poczekamy :]
Ostatecznie skończyło się to tak, że kupiłam dziś bilet innych linii, do domu lecę 24 czerwca :) 

1 komentarz:

 1. Hejka, Tutaj Ewa z listy blogów au pair. Wychodzę z pewną inicjatywą i mam nadzieję że się do mnie dołączysz. Tak naprawdę mam dwie prośby. Obydwie dotyczą tylko byłych i obecnych au pair!

  1) Mam zamiar zamieścić na moim blogu (evemarie.li) posta z opiniami przeróżnych au pair. Pytanie jest proste "za co kocham program au pair". Jest ono skierowane do osób, które były lub są au pair. Jeżeli mogłabyś napisać 2-3 zdania na ten temat będę bardzo wdzięczna.
  * Proszę aby każda osoba dokładnie napisała jak chce zostać podpisana: pseudonim, imię, imie i nazwisko, adres bloga, miejsce operkowania, kotakt, czy jakieś dodatkowe informacje.

  2) Robię osobną listę blogów, na której podzielę au pair krajami, w których się znajdują. Jeżeli więc byłaś lub jesteś au pair napisz mi proszę w jakim kraju oraz przybliżone daty. Chodzi mi dokładnie o kraj, który masz opisany na blogu, żeby inne dziewczyny mogły łatwo znaleźć informacje. Jeżeli na przykład byłaś au pair dwa razy: we Francji i w Anglii, to napisz to proszę wraz z przybliżonymi datami + oczywiście dodając adres Twojego bloga + ewentualny kontakt + jak chcesz być podpisana.

  Maile proszę kierować na adres: blogi.aupair@gmail.com i wysyłać do NIEDZIELI tj. 31.03

  Wszelkie pytania i sugestie można pisać tutaj: http://blogi-au-pair.blogspot.co.uk/p/komentarze.html

  PS Jesteśmy w trakcie rozbudowywania fanpage'a na facebooku ( https://www.facebook.com/pages/Au-Pair-Forum/305244422935259?ref=hl ) i serdecznie zapraszam do jego odwiedzenia i polubienia. Mam w planach jeszcze parę ciekawych inicjatyw, które ciężko będzie wykonać bez wsparcia! Serdecznie zapraszam! :D

  Pozdrawiam i z góry dziękuję :)
  Eve Marie

  OdpowiedzUsuń